KONST / Litografier / Färglitografi 12677371
nr 1267 7371
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
Färglitografi, Utsikt mot Södermalm. Signerad, numrerad 133/290. Motivet: 38x46 cm
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 5 augusti 2019
kl 19:14:31
1.500 kr
1.600 kr
1.700 kr
1.800 kr
1.900 kr
Bert Håge Häverö
Läs mer om Bert Håge Häverö